Výživové doplňky phytoDynamic

Vážení rodiče,

spousta z nás si neuvědomuje zátěž našich dětí odpovídající zátěži vrcholových sportovců. Téměř denní tréninkové jednotky, zápasy každý víkend – to vše odpovídá profesionálnímu sportovnímu vytížení. Bohužel tomu ve spoustě případů neodpovídá životní styl, správná výživa ani regenerace.

phytoDynamic

Tato skutečnost může mít negativní vliv na zdravý vývoj našich dětí a jejich celkový rozvoj. Proto jsme navázali spolupráci se společnostmi phytoDynamic Ltd. a Bioaktivator Kft., které prostřednictvím TSHE clubu sponzorují pořádání našich kempů a sportovních aktivit, díky čemuž jsme schopni Vám za tyto akce nabídnout lepší dotovanou cenu.

Doplňky stravy z jejich produkce čistě přírodního původu mají antidopingový test a jsou určeny nejen pro sportovce, ale především pro dlouhodobé udržení kvalitního zdraví a správného vývoje.

V rámci dotované ceny se každý rodič zůčastní krátké odborné přednášky na toto téma s možností pořízení těchto doplňků za zvýhodněné ceny, které byly speciálně připraveny ve spolupráci s Hockey-sense z.s.. Tato přednáška bude probíhat v prostorách zimního stadionu na začátku našich akcí.